wtorek, 24 listopada 2015

Bieszczady Photography & Gęsi Zakręt vol.3Trochę już czasu minęło, ale może wreszcie uda się zrobić posta o wystawie ;)
Za nami trzecia edycja, założenia pozostałe takie same jak na początku. Prezentujemy zdjęcia Radka i Mirka Kaźmierczaków w naszym domu, śledzimy ich rozwój i kibicujemy ;) W tym roku widać było zmianę kierunku w jakim zmierzają chłopaki. Pewnie zdania były podzielone, ale ja osobiście jestem zachwycony i w pewnym sensie czuję się zainspirowany. Tak naprawdę najbardziej lubię zdjęcia, na których widać nostalgię, zamyślenie...,lekkie ocieranie o mrok. Łatwo się o tym pisze, natomiast złapać to na zdjęciu...hmmmm sztuka.
W tym roku trochę rozwinęliśmy formułę, poza zdjęciami dla oka, była muzyka dla ucha i regionalne piwo dla podniebienia. Czyli byli z nami: Angela Gaber Trio (https://www.facebook.com/AngelaGaberTrio/?fref=ts) i nasz lokalny browar Ursa Maior (https://www.facebook.com/CentrumUrsaMaior/?fref=ts). Przy okazji, jeszcze raz Im dziękuję. Jeżeli wierzyć ludziom to podobno wszystko pięknie siadło i usłyszałem kilka miłych słów. Mieliśmy oczywiście pewne wątpliwości czy jest sens robić ponownie takie spotkanie. Dzięki Wam!!! I frekwencji jaką zapewniliście jestem przekonany, że spotkamy się za rok. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z imprezy i filmiku jaki powstał z tej okazji. Mam nadzieję, że filmik oddaje nastój jaki panował.

Aaaa...mamy też do wygrania jedną płytę Angeli "Dobre Duchy"!!! Wystarczy zostawić jakiś ślad w komentarzu, że chcę, czy coś tam;) Z pośród tych osób wylosujemy zwycięzcę.  Kim jesteś ??? Jesteś zwycięzcą!! ;)
To jeszcze nie koniec. Bardzo długo nie mogłem się zebrać do tego posta, w akcie desperacji poprosiłem Amelkę (córa moja) że może ona...,żeee...może ona by coś napisała, a tatuś se poleży.
Leci relacja Amelii:
"Na początku chciałabym powiedzieć, że zdjęcia Pana Mirka i Radka były dające do myślenia. Każdy mógł zobaczyć coś, co wydawało się mu znajome. Potem, Pani Angela pięknie śpiewała (skąd taki głos się bierze?). Następnie wszyscy (prawie wszyscy) prosili o autografy i w między czasie zjedli wszystkie przekąski :)"

Krótko i na tematfot. Mirek Kaźmierczak

fot. Radek Kaźmierczak

Filmik :

Bieszczady Photography x Gęsi Zakręt | VOL. 3 - YouTube12 komentarzy:

 1. Co prawda nie mam żadnego czytnika płyt w domu ale jakby Wam się zawieruszyło jedno piękne zdjęcie (jestem zakochana w lisku) to chętnie przygarnę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sprawie liska trzeba rozmawiać z autorem ;)

   Usuń
 2. zdjęcia takie jak piszesz tez bardzo lubię ,lisek jest swietny! , w ogóle lubie oglądać tez Twoje zdjęcia ,
  tyle sie u Was dzieje , szkoda ,że tyle kilometrów jest do Was...

  płytke chetnie przygarnę ;)))) hihihi

  Amelka fajnie to napisała ;)

  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   Płytkę rozlosujemy w piątek...

   Usuń
  2. hihihi tylko , który ;) ;p

   Usuń
 3. Tęsknię za Bieszczadami każdego dnia.
  Ostatnio dostałam album od koleżanki i ciągle go przeglądam, podobnie jak zdjęcia mojego Syna Konrada. Ja też swoje mam i cieszę się nimi choć takie " zwyklaki" :-)
  Amelka może już zakładać bloga:-)
  A płytkę oczywiście chętnie przygarnę.
  Proszę pozdrów ode mnie całe Bieszczady, najlepiej o poranku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Po szaleńczym głosowaniu płyta leci do Pani Barbary Wójcik.
  Prosimy o adres do wysyłki.
  Gratulujemy !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. O, jak się cieszę, to na imieniny:-)
  Zaraz szukam kontaktu:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki, będzie wspomnieniem piękna na zimowe wieczory:-)
  Pozdrawiam z równin!

  OdpowiedzUsuń