wtorek, 31 marca 2015

Centrum Dziedzictwa Szkła - Krosno


Jakiś czas temu wybraliśmy się w końcu do Krosna. Już od dłuższego czasu planowaliśmy odwiedzić Centrum Dziedzictwa Szkła. Tyle dobrego słyszeliśmy o tym miejscu, że wreszcie postanowiliśmy zbadać temat na własnej skórze. Wprawdzie jest to kawałek od Gęsiego (100 km), ale dodatkowo po drodze można "zaliczyć" Rymanów Zdrój i Iwonicz Zdrój. W ten sposób dzień zostaje wypełniony po brzegi. W CDS spędziliśmy fajnie czas, udało się zainteresować dzieci, co jak wiadomo w obecnych czasach nie jest takie oczywiste. Nie wiem czy jest to kwestia nas czy miejsca, ale nam znowu się podobało :). Polecamy bardzo, a resztę tradycyjnie spróbuję przekazać zdjęciami ;)


PS  Dodatkowa bardzo ważna informacja: Wiosna!!! Wiosna!!! aaaaaa :))))


4 komentarze:

  1. Ania co tam wydmuchałaś :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwierdzam - miejsce jest wyjątkowe! Jaś był zachwycony, córeczka znajomych, która do tej pory nienawidziła muzeów (trauma wczesnego dzieciństwa ;) - muzeum w Bóbrce ) wyszła oczarowana :)
    Widzę, że Ania profesjonalnie "dmuchała", ja niestety talentu nie mam i wydmuchałam "łabędzia" z baaaaaaardzo długą szyją - Panowie niemieli jak tego rozbić. Mogli zostawić jako przykład dla kolejnych wycieczek jak nie dmuchać :D

    OdpowiedzUsuń